جامع‌ترین فروشگاه تجهیزات و مواد پاکسازی و زیبایی پوست

تولید و واردات تجهیزات پاکسازی در ایران با ضمانت معتبر

GRANDDEVICE.COMPANY

0
مبلغ کل : 0 ریال
سبد خرید شما خالی است
به‌روزرسانی

دستگاه آراف فرکشنال ترماژ

10,000,000 ریال
10,000,000 ریال
قیمت / kg:
موجود در انبار
معجزه ای در جوانسازی وایجاد کشش در پوست
جوانسازی پوست
درمان شلی و افتادگی پوست
لیفتینگ پوست بدون جراحی
افزایش قوام و تونیسیته پوست
درمان اسکار اکنه
درمان منافذ باز پوستی
پیلینگ بدون ایجاد اسیب پوستی
بهبود اسکار های سطحی
کاهش ترشح سبوم و درمان سبوره
درمان ضایعات عروقی پوست
کاهش چین و چروک
از بین بردن خطوط خنده و اخم fine
درمان لک ، پیگمنتا سیون و PIH
شفاف کردن پوست
کاهش استریا و استرچ مارک
With shipment ارسال توسط پست for 100,000 ریال

ترماژ RF یک درمان غیر تهاجمی است، یعنی در این روش پوست بریده نمی شود و از انرژی تک قطبی فرکانس رادیویی استفاده می کند تا پوست بدن را سفت و موزون کرده و ظاهر آن را بهبود می بخشد.

ترماژ RF از طریق گرمادهی لایه زیرین پوست عمل می کند که با پوستی لطیف تر، سفت تر و نتایج ضد پیری همراه است.

تولید کلاژن جدید باعث می شود پوست شما سفت تر و پایدار تر شود و بافت کلی پوست و شکل بدن را بهبود می بخشد. برخلاف لیزر، روش ترماژ RF برای تمام انواع و رنگ های پوست مناسب است.

بطور کلی، بیماران تحت ۸ تا ۱۰ جلسه درمانی با ترماژ RF قرار می گیرند ولی حتی با یکبار استفاده از این روش نیز می توانید بهبود در سفتی پوست خود را احساس کنید. با گذشت زمان نتایج بهتر می شوند و شما ممکن است سفتی و لیفت پوست ناحیه مورد نظر را تا ۱۲ ماه پس از درمان مشاهده کنید. روش ترماژ RF باعث گرم شدن حجم قابل توجهی از کلاژن ها در لایه های عمقی،پوست و بافت زیرین آن می‌شود.

این اثر حرارتی یکنواخت و عمقی باعث می شود ساختارهای عمقی پوستتان فورا سفت شوند. با گذشت زمان، کلاژن های جدید ساخته شده و مجددا مدلسازی می شوند که باعث سفت تر شدن پوستتان می گردد و در نهایت پوستی سالم تر، صاف تر و با ظاهری جوان تر برای شما به ارمغان خواهد آورد. 

طرز کار با دستگاه : ناحیه مورد نظر را تمیز کنید مقداری کافی از ژل یا اسانس را برداشته و آن را در صورت، گردن یا سایر بخش های تحت درمان استعمال کنید ؛ دکمه روشن/ خاموش دستگاه را فشار دهید و درپوش را باز کنید. دکمه تغییر حالت را فشار داده و میزان مناسب حرارت را تنظیم کنید (لطفا در ابتدا دستگاه را بر روی بازوی خود تست کرده تا بفهمید درجه حرارت مناسب برای شما در چه حد است).

ما را دنبال کنید

Top