جامع‌ترین فروشگاه تجهیزات و مواد پاکسازی و زیبایی پوست

تولید و واردات تجهیزات پاکسازی در ایران با ضمانت معتبر

GRANDDEVICE.COMPANY

0
مبلغ کل : 450,000 ریال
سبد خرید شما خالی است
به‌روزرسانی

لیزر قلمی نت سل NEATCELL

9,000,000 ریال
9,000,000 ریال
قیمت / kg:
مناسب انواع پوست ها

بدون آسیب رساندن به بافت پوست

زمان درمان کمتر، اثرات درمان بهتر

بدون ایجاد حساسیت بروی پوست

عدم بازگشت دوباره خال و لک بروی پوست

قدرتمندترین دستگاه لیز حذف خال و تتو…
With shipment ارسال با پست for 450,000 ریال

خصوصیات و مشخصات دستگاه تجهیزات زیبایی لیزر قلمی نت سل

بسیاری از افراد به انجام تتوهای گوناگون روی بدن ، چهره ، دست و غیره علاقه دارند . تاتو به عملیات وارد کردن مواد رنگی با استفاده از سوزن‌های مخصوص به زیر پوست می‌گویند که  علاوه بر درد فراوان ،دارای یک سری عوارض خاص خود نیز میباشد که با یک جستجوی ساده در اینترنت به آنها آگاهی خواهید داشت .اما جدا از ضررات آن ، بعضی از افراد بعد از تتو کردن قسمتی از پوست ، به هر دلیلی پشیمان شده و می‌خواهندآن را محو کرده و اثری از تاتو روی پوست نماند؛ این افراد که غالبا از قشر جوان می‌باشند تحت تاثیر عوامل بسیاریمانند هیجانات و احساسات زود گذر اقدام به تاتو روی پوست خود می کنند و پس از گذشت مدت زمان کوتاهیپشیمان گشته و تصمیم به پاک کردن آن می گیرند. افراد زیادی برای پاک کردن تاتو به مراکز زیبایی مراجعه می کنند.

کاربرد دستگاه پاک کننده ی نت سل 

اما ما راه سریعتر و آسان تری را برای شما در نظر گرفته ایم، با استفاده از دستگاه پاک کننده تاتو نت سلبه راحتی می توانید از شر هر گونه تاتوها و  ضایعات پیگمانته ( هرگونه لک و تغییر رنگ در پوست مانند لک‌هایایجاد شده توسط اشعه UV یا موارد مشابه) خلاص شوید. در این روش نتایج زیبایی بسیار زیادتر و بروزعوارض احتمالی بسیار کمتر است. متاسفانه گاهاً، برای از بین بردن خالکوبی از روش هایی مانند سایش پوست،سرما درمانی (کرایوتراپی) ، الکترو سرجری یا حتی روش های تخریبی مانند ساییدن با نمک و مواد دیگر استفادهمی شود که اغلب با نمای ناپسندی همراه خواهد بود! دستگاه پاک کننده تتو و خال می تواند بسیاری از مناطق بدنصورت، دست، پاها و موارد دیگر را درمان کند.  همچنین نتایج خوبی برای درمان  آکنه، ضایعات پوستی، رنگدانه،خالکوبی و چین و چروک را از بین ببرد.

نقد و بررسی محصول پاک کننده تاتو و خالکوبی

لیزر قلمی نت سل Neatcell یک درمان پوستی سریع و آسان بدون جراحی و غیر تهاجمی برای کسانی است کهبه دنبال ظاهر جوانتر و زیباتر هستند. در این روش نتایج زیبایی بسیار زیادتر و بروز عوارض احتمالی بسیار کمتر است.لیزر قلمی پاک کننده تاتو NEATCELL برای درمان و پاک کردن انواع تاتوهای رنگی ، خالهای تیره مادرزادی (OTA Nevus)کک مک و Lentigo بسیار مناسب بوده که با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنیک های Q-Switched بهترین درمانبرای ضایعات انواع لکها می باشد. تمامی کارکرد موثر محصول زیر ۱۰ دقیقه می‌باشد . یعنی شما می‌توانید باکمترین زمان ممکن استفاده از محصول بیشترین کارآیی ممکن را داشته باشید. لیزر نتسل Neatcell مناسببرای از بین بردن انواع تتو بوده و با محو سازی کامل آن طی چند جلسه ، امر غیرممکن حذف تتوهای پوستی راممکن خواهد کرد.

کاربرد های دیگر دستگاه نت سل 

کاربرد دستگاه لیزر نیتسل فقط به نقاط پوستی روی بدن محدود نبوده و می‌توان با آنحتی تتوی ابرو را نیز بطور کامل از بین برد. فرآیند عملکرد لیزر قلمی نت سل Neatcell بدین گونه استکه با تولید لیزر با طول موج مناسب باعث از بین رفتن رنگدانه‎‌های مصنوعی یا طبیعی رو پوست شده و به مرور زمانآن‌هارا از بین خواهد برد . از بین بردن خالکوبی و تتو و لک توسط دستگاه لیزر خانگی نتسل علاوه بر کارکردبسیار مناسب روی محوسازی تتو ، در از بین بردن خال ، از بین بردن خال های گوشتی نیز تاثیر مناسبی خواهد داشت.

مهم ترین نکات و مشخصه های کلیدی لیزر تاتو و خالکوبی

– سهولت در استفاده
– جا به جایی و حمل آسان
– دارای محافظ چشم
– جوانسازی و درخشندگی پوست
– پاک کننده قدرتمند ضایعات پوستی
– حذف  

ما را دنبال کنید

Top