جامع‌ترین فروشگاه تجهیزات و مواد پاکسازی و زیبایی پوست

تولید و واردات تجهیزات پاکسازی در ایران با ضمانت معتبر

GRANDDEVICE.COMPANY

0
مبلغ کل : 0 ریال
سبد خرید شما خالی است
به‌روزرسانی

دستگاه فشار سنج دیجیتالی سخنگوELECTRONIC BLOOD

4,000,000 ریال
4,000,000 ریال
قیمت / kg:
موجود در انبار
کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
قابلیت اندازه گیری فشار سیستولی(بیشینه): بین 60 تا 260 میلی متر جیوه
قابلیت اندازه گیری فشار دیاستولی(کمینه): بین 40 تا 199 میلی متر جیوه
مجهز به دو عدد حافظه داخلی با 60 جایگاه
قابل استفاده در دمای 20- تا 50+ درجه سانتی گراد
قابلیت تشخیص آریتمی
منبع تغذیه: دو باتری 1.5 ولتی
With shipment ارسال توسط پست for 100,000 ریال

سنجشگر خودکار فشار خون بازویی، برای اندازه گیری و کنترل میزان فشارخون و ضربان قلب و همچنین تشخیص وجود آریتمی به روش غیر تهاجمی مورد استفاده قرار می گیرد. فشارخون عبارتست از: نیرویی که توسط خون به شریانها اعمال می شود. این نیرو بسته به میزان ضربان قلب دائما در حال تغییر است. فشارخون زمانی که قلب منقبض می شود، بیشترین مقدار را داراست.(مقدار فشارخون سیستولی)، در حالیکه در پایان “بازه استراحت” قلب کمترین مقدار را دارد (مقدار فشارخون دیاستولی). مدارهای درون بازوبند، نوسانهای کوچک فشارهای وارده به بازوبند، از طریق انبساط و انقباض شریانهای بازو در واکنش به هر ضربان قلب را حس می کنند. دامنه هر موج فشار اندازه گیری و به واحد میلیمتر جیوه تبدیل می گردد و سپس بصورت یک مقدار دیجیتال بر روی ال سی دی نمایش داده می شود. 

فشارخون تحت تاثیر عوامل بسیاری قرار دارد: دخانیات، استرس، فعالیت فیزیکی، غذا، زمان، روز و … آریتمی، یا ضربان قلب نا منظم، می تواند بواسطه وضعیتهای اضطراب مکرر، وضعیتهای عاطفی خاص، مصرف بیش از حد الکل، اختلالات تیروئید و غیره ایجاد می شود. آریتمی می تواند نشانه یک وضعیت فیزیکی یا روانی خاص(اختلال موقت) یا یک بیماری قلبی واقعی و کامل باشد. همواره در مواردیکه دستگاه سنجش فشارخون نشانه ضربان قلب نامنظم را نشان می دهد، به یک پزشک مراجعه کنید تا مناسبترین درمان پیگیری شود. این دستگاه دقیق و با کاربری ساده حتی به افراد مسن و با تخصص کمتر هم اجازه می دهد تا با آرامش درون خانه خود فشار خون را اندازه گیری نمانید. نتایج سریع و قابل اطمینان آن امکان کنترل روزانه مقادیر فشار را می دهد.

      هشدار: 

1- در صورت کاهش گردش خون در بازو در اثر بیماری های عروقی شدید یا مزمن(شامل کاهش قطر عروق خونی)، دقت اندازه گیری ممکن است تحت تاثیر قرار گیرد.

2- در صورت وجود بیماری های قلب و سیستم گردش خون، اندازه گیری ها ممکن است دچار خطا شوند، اتفاق مشابهی ممکنست در صورت پایین بودن شدید فشارخون، مشکلات خونرسانی، آریتمی یا دیگر شرایط پیش از آسیب، رخ دهد.

3- در نزدیک میدانهای قوی مغناطیسی استفاده نکنید. دستگاه باید کاملا دور از تجهیزات رادیویی یا تلفن های همراه نگه داشته شود.

4- فشار از فردی به فرد دیگر متغیر است و هر روز بسته به تنش وارده به قلب افزایش یا کاهش می یابد. فشار بطور نرمال در طی شب، حین خواب یا هنگام استراحت پایین است و در هنگام ورز، در زمان استعمال دخانیات، هنگام ورزش، در زمان تقلا، یا در حین اضطراب یا تنش بالاتر است. فشار خون با افزایش سن گرایش به افزایش دارد و بسیار به سبک زندگی فرد بستگی دارد. بخوبی مشخص گشته است که استرس، چاقی، مصرف بیش از اندازه نمک و الکل همگی در افزایش فشار شریانی نقش دارند. مقدار فشارخون اندازه گیری شده در خانه عمدتا کمتر از مقدار اندازه گیری شده در بیمارستان،کلینیک یا توسط پزشکتان است. این امر بدان دلیل رخ می دهد که فرد معمولا در بیمارستان مضطرب است و در خانه آرام می باشد.

5- باتریها را دور از دسترس کودکان نگاه دارید. 

دسته بندی مقادیر فشارخون

  بازده سیستولی دیاستولی اقدامات بهینه 105-120 60-80 اندازه گیری شخصی نرمال 120-129 80-84 اندازه گیری شخصی بازه حدی 130-139 85-89 مراجعه به پزشک فشارخون اندکی بالا 140-159 90-99 مراجعه به پزشک فشارخون بطور متوسط بالا 160-179 100-109 مراجعه به پزشک فشارخون شدیدا بالا فراتر از 180 فراتر از 110 مراجعه به پزشک   در پایان هر اندازه گیری، داده های فشار اندازه گیری با جدول بالا مقایسه می شوند. 

 

روش صحیح اندازه گیری  

عوامل بسیاری تعیین کننده ی فشار شریانی هستند.

ورزش، غذا، هیجان، تغییرات دما و استرس عاطفی. نوسانات 25.50 میلیمتر جیوه در روز عادی هستند.

برای دستیابی به اندازه دقیق فشارخون دستورات ز®

ما را دنبال کنید

Top